Чотири храми Львова відзначають престольний празник на Різдво Івана Хрестителя

7 липня 2019 року, на празник Різдва Івана Хрестителя, чотири храми Львова відзначають престольний празник.

Предтеча Іван Хреститель народився у юдейському місті Аймкарім у сім’ї священика Захарії та його дружини Єлизавети.

Його життя сповнене страждань та жертовності. І саме йому Господь дав ласку хрестити Того, Кого інші пророки тільки передвіщали. Іван Хреститель унікальний тим, що жив і проповідував на перетині двох завітів: Старого і Нового. Він перший починає говорити про наближення Царства Божого, про живу присутність Месії і навіть вказує на Нього при хрещенні. Він хрестить водою і готує шлях для Того, хто буде хрестити Святим Духом. Також Предтеча Іван закликає грішників до покаяння і не боїться вказувати на гріхи самому царю, через що, й приймає мученицьку смерть.

Однак, Різдво Івана Хрестителя це радісне свято, яке розпочинає Божий задум спасіння усього людства, бо Предтеча Іван готує шлях Відкуплення, а Христос проходить ним.

У Львові є аж чотири храми, які святкують престольний празник – Різдва Івана Хрестителя. Подаємо розклад празничних богослужінь:

Храм Різдва Святого Пророка Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана ПЦУ (вул.Пекарській,52.) – 10:00 год.

Храм Святого Івана Хрестителя УГКЦ (вул. Ужгородська,1) – 9:00 год.

Храм Різдва Іоана Хрестителя ПЦУ (вул. Пасічна, 91) – 11:00 год., очолить Митрополит Львівський ПЦУ Макарій

Храм Різдва Івана Хрестителя  УГКЦ (вул. Л. Кобилиці, 31) – 08:00, 10:00, 12:00 год.

Редакція сайту «Духовна велич Львова» щиро вітає усіх парафіян та настоятелів з храмовим святом Різдва Івана Хрестителя. Хай цей предвісник Месії укріплює вас у вірі та додає мужності нести слово Боже до кожної людини. Бажаємо духовної міцності і Божої благодаті.