Cоціально-активні парафії отримали можливість пройти освітньо-грантове навчання

В Українській освітній платформі стартував набір на програму «Соціальні інновації громад». Вона відкриває можливість парафіяльним командам та релігійним громадам реалізувати власну ідею соціального проєкту. 

«Соціальні інновації громад» – освітньо-грантова програма для підтримки та розвитку християнських команд (УГКЦ, РКЦ, ПЦУ, протестанти тощо) міст та селищ по всій Україні. Вона дає можливість втілити ідею соціального проєкту, який спрямований на молодь, дітей та підтримку сімей в кризі. Навчання відбуватиметься у гібридному форматі, а саме: команди, яких обирають шляхом конкурсу матимуть лекції, воркшопи, роботу в групах, дискусії, менторський супровід та простір для вільного висловлювання. А на завершення навчання 10 з кращих команд, які пропрацювали свою ідею, матимуть можливість отримати грант для реалізації власного проєкту на суму до 40 000 грн.

Умови участі:

  1. Мати ідею соціального проєкту для села/селища/міста та досвід у реалізації таких проєктів;
  2. Мати команду з 2 людей (керівником проєкту має бути священник, пастор, активний християнин/ка або представник монашого згромадження)
  3. Мати зареєстровану неприбуткову (громадську, благодійну, релігійну) організацію та рахунок в банку.
  4. Заповнити реєстраційну форму до 15 вересня. 
  5. Пройти відбір команд та презентувати свою ідею.

На що ми звертаємо увагу при відборі?

  • Актуальність та соціальна значущість – проєкт має вирішувати реальну проблему, яка існує в громаді на цей момент.
  • Логічність – план реалізації має відповідати актуальності.
  • Інноваційність – запропонуйте нестандартне рішення проблеми, таке, яке зацікавить аудиторію.
  • Сталість – ми підтримуємо проєкти, де чітко зрозуміло, як вони будуть розвиватися після гранту, в яких є бачення майбутнього та перспектив росту.

Навчання включає три модулі від експертів, під час яких ви будете покращувати знання та навички з фінансового менеджменту, управління фінансами в неприбутковій організації, організацію подій в громаді, співпрацю із органами влади та створення соціальних послуг у громадах. Окрім цього на вас чекатиме обмін досвідом та мережування, поскільки під час навчання матимете нагоду познайомитись з 19 іншими командами, які успішно реалізовують соціальні проєкти по всій Україні. 

Для участі у програмі «Соціальні інновації громад» потрібно заповнити гугл-форму до 15 вересня 2022 року за посиланням: https://forms.gle/ybCZzK4m2tFjRyMx9  

Запитання на пошту: pm.lis@ukredu.org