Дарунок для Матері: у львівському кафедральному соборі відбувся благодійний концерт

12 травня 2024 року у Свято-Покровському кафедральному соборі ПЦУ, що у Львові, відбувся благодійний концерт колективу студентів-музикантів «Людкевич-хор», присвячений Дню Матері. Святковим заходом зібрали кошти для ЗСУ.

Як розповів «Духовній величі Львова» ключар Свято-Покровського кафедрального собору о. Михайло Сивак, концерт відбувся з благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія з метою підтримки українських воїнів. Його підготував «Людкевич-хор» – хор студентів Львівського музичного фахового коледжу ім. С. Людкевича разом із художнім керівником Оксаною Долішньою, що співав у стінах цього храму вже не вперше. 

«Це благодійний концерт, метою якого є збори пожертв на Збройні Сили України. Цей колектив, “Людкевич-хор”, перший раз у нас співав у період різдвяних свят з програмою колядок. Цього разу вони підготували програму до Дня Матері. Оскільки День Матері асоціюється не тільки з нашими рідними матерями, а ще й з небесною Матір’ю – Дівою Марією, Богородицею – а в нас Покровський собор на честь Божої Матері, то дуже логічно, що колектив із цією програмою у нас виступив», – розповів о. Михайло Сивак.

Священник зазначив: до програми входили кілька духовних піснеспівів, в яких оспівується любов Божої Матері до людей, а також були піснеспіви, присвячені любові матері до дитини.

Фото: фейсбук-сторінка Оксани Долішньої

Відео: фейсбук-сторінка Михайло Сивак