«Деокупація свідомості»: Центр Студентського Капеланства запрошує на особливий табір

Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ запрошує на студентський табір «Деокупація свідомості». Табір стане простором не лише корисного літнього відпочинку, а й духовних вправ та глибоких роздумів про актуальні виклики боротьби й перемоги. 

«Архиважливо паралельно із звільненням української території звільняти від російської окупації наші серця, уми та душі», – зазначають організатори. «Разом ми зробимо перший крок у напрямку “Нової України” і нашої перемоги у війні. Адже захоплення території – це вже наступні кроки після багаторічної систематичної окупації свідомості людей. Тому будемо говорити про фундамент українців, наші болі, цінності, щоб майбутнє країни було співзвучним з майбутнім нашої молоді».

«Перш ніж увірватися 2014 року в мирну Україну танками і армією, росія послідовно та систематично здійснювала інтервенцію в українське телебачення, кіно, політику, історію, книги, музику і інше. Тому ця війна почалася ще задовго до свого початку… в умах і серцях українців», – поділився ідеєю табору духівник табору, студентський капелан о. Віталій Караман. «Захоплення території ніколи не є першим кроком. Без окупації свідомості людей захопити їхню територію буде неможливо, адже у тобі не побачать “визволителя” і не зустрінуть з хлібом-сіллю, але впізнають окупанта і чинитимуть опір. Бо так поводяться вільні люди на своїй землі. Україна незалежна держава, а українці вільний народ».

«У сучасних війнах інформація — це зброя», – цитує о. Віталій  полковника Андрія Островського, начальника Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ, і підкреслює – українці, які боролись із злочинною окупаційною російською ідеологією у минулому столітті, добре засвоїли істину, передану в словах Степана Бандери: «Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб». 

«Боротьба триває. Сьогодні сотні тисяч українців чинять опір російській злочинній військовій агресії із зброєю в руках. Однак, якщо ми із таким же ж завзяттям та рішучістю не захищатимемо нашу свідомість від поневолення російською злочинною брехливою ідеологією, то перемога над ворогом не принесе довгоочікуваного миру і свободи. Позаяк деокупація території без звільнення свідомості від ворожої пропаганди не матиме сенсу. Цей табір буде важливим кроком і особистим внеском задля нашої Перемоги… долучайтесь – разом переможемо!» – наголошує о. Віталій.

Учасники табору працюватимуть над темами, які стосуються громадянської самосвідомості та цінностей кожного українця, а ще – пізнаватимуть глибше нашу країну. У програмі табору – щоденна спільна молитва за перемогу та справедливий мир в Україні, а також медитації – ігнатіанський спосіб молитви на основі Святого Письма, який акцентує увагу на спогляданні біблійних подій, образів та діалогу з Христом. 

На учасників табору чекають різноманітні веселі ігри та вечори біля справжньої карпатської ватри, які точно згуртують та подарують нових друзів. Окрім того, це чудова нагода побувати в горах, виконуючи різноманітні завдання та працюючи у командах, та піднятися на вершину. 

️Духівником табору стане студентський капелан отець Віталій Караман. Співорганізатори – диякон Віталій Лозинський і брат Роман Дмитрів.

За підтримки Благодійного фонду HOPE.UA є можливість також залучити до табору студентів ВПО, тож тут радо чекають кожного.

Час і місце: 17-22 серпня 2023 року, смт Славсько.

Вік учасників: 18-30 років.

Вартість: 4500 грн (добирання самостійне).

Реєстрація і передоплата обов’язкові!

Щодо передоплати і деталей звертайтеся до брата Романа Медведя, 0683766037.

РЕЄСТРАЦІЯ за qr-кодом на афіші або за посиланням: http://surl.li/itgsl

Для комунікації запрошують користуватися соцмережею «Телеграм», де згодом повідомлять всі деталі.

«Реєструйтеся на наш табір – буде багато любові, єдності, відпочинку та пізнання!» – наголошують організатори.