Дев’яносторічного священника можуть кинути за ґрати через його нелояльність до ЛГБТ

Німецький суд засудив католицького священника Йоганнеса Штора до арешту тривалістю 70 днів або сплати штрафу розміром 9100 євро.
«Провиною» дев’яносторічного професора теології стало те, що він, будучи редактором журналу «Thelogisches», розмістив на його шпальтах статтю іншого католицького інтелектуала – о. Даріуша Око. Наукова стаття була критичною щодо ЛГБТ, зокрема висвітлювала проблему ЛГБТ-лобі у самій Церкві.
Самого автора статті засуджено до сплати штрафу розміром 4800 євро або 120 днів арешту. Священників звинуватили у «розпалюванні ненависті».
Наразі Йоганнес Штор та Даріуш Око намагаються оскаржити вирок, заручившись підтримкою організації «Ordo Iuris».
Особливістю цієї справи стало те, що увагу репресивних органів до священників, які відстоюють християнське вчення про сексуальність, звернув інший священник, який номінально є католицьким, – Вольфганг Роте. Роте належить до тих священнослужителів Католицької Церкви в Німеччині, які слідом за абсолютною більшістю місцевих протестантів виразно підтримують ідеологію ЛГБТ. У тому числі він долучався до «благословення» гомосексуальних пар.
На думку відомого священника Римсько-католицької Церкви в Україні Романа Лаби, ця ситуація стала одним із проявів «замаху на Церкву». У своєму відеокоментарі о. Лаба також ствердив, що за понтифікату Франциска Ватикан став уникати боротьби з ЛГБТ-лобі у Церкві. Навпаки, зараз це лобі міцніє.
Засудження оо. Йоганнеса Штора та Даріуша Око є не першим випадком кримінального переслідування противників ЛГБТ у Німеччині. Восени минулого року суд зобов’язав пастора Олафа Латцеля виплатити штраф 8100 євро за те, що той публічно засудив гомосексуалізм, назвавши його, зокрема, «формою виродження суспільства». При цьому Латцель став об’єктом критики з боку інших протестантських служителів.
Також декілька місяців тому у Німеччині завершився судовий процес щодо професора Ульріха Кучери. Науковця переслідували за висловлювання про зв’язок між гомосексуалізмом і педофілією.