Дітей із лісового ромського табору навчатимуть у філіалі львівського ліцею

Відтепер учні ромської школи «Алав» продовжуватимуть навчання у ліцеї «Інтелект» Львівської міської ради. За сприяння парафії святого Йоана Павла ІІ РКЦ навчальні заклади домовилися про співпрацю.

Школа для дітей-ромів «Алав» діє при парафії святого Йоана Павла ІІ з 2022 року. Її заснували настоятель парафії о. Григорій Драус разом із Жанною Горай, Тарасом Мельником, Анною Собонкевич, а також адміністрацією та педагогами Годовицького ліцею. Тут навчаються також діти ВПО. Теперішня співпраця з ліцеєм «Інтелект» стане новим етапом у розвитку школи.

Жанна Горай, директор школи «Алав», зауважила, що в суспільстві часто бракує усвідомлення, що ромські діти позбавлені навіть елементарних людських зручностей, а тим більше – можливості навчатися. Кроки, які робить школа, допоможуть цим дітям адаптуватися в суспільстві.

«Цей суворий воєнний час не повинен озлоблювали й збайдужувати наші серця, а, навпаки, навернути нас до Божого Милосердя, бо ж Добро обов’язково перемагає зло, а не навпаки», – зазначила Жанна Горай. «Школа “Алав” розширює свої обрії, стає філіалом “Інтелекту” і разом, з Божою допомогою, ми маємо намір запросити чудових, розумних діточок відчинити чарівні двері до Країни Знань».

Повідомила Жанна Горай