Діти катехитичних шкіл Львівської архиєпархії молились за прославу митрополита Андрея

q7hyboУ вівторок, 2 червня 2015 року, з нагоди Всесвітнього дня захисту дітей, згідно з рішенням Катехитичної комісії Львівської архиєпархії, за благословенням Високопреосвященного владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського, відбулася проща дітей катехитичних шкіл Львівської архиєпархії до с. Прилбичі. Більше 1000 осіб взяли участь у паломництві.

Цьогорічна проща приурочена 150-літтю від дня народження Митрополита Андрея Шептицього.

Вперше участь у паломництві взяли діти-сироти, якими опікується Центр опіки сиріт Львівської архиєпархії.

Учасники прощі зібрались на початку села, щоб помолитись за прославу Слуги Божого Митрополита Андрея біля усипальниці родини Шептицьких. Молитву очолили о. Андрій Стадницький та о. Юрій Устяк. Відтак прочани вирушили до храму Собору Пресвятої Богородиці, с. Прилбичі, де зустріли і привітали Преосвященного владику Венедикта, який очолив Молебень до Христа Чоловіколюбця.

Після завершення спільної молитви, Архиєрей поблагословив дітей та окропив свяченою водою.

Цікавою та змістовною була програма “Велетень духу Святоюрської гори”, яку приготував Центр творчості дітей та юнацтва Галичини “Погулянка”. Також перед прочанами виступили переможці Архиєпархіального конкурсу “Пісня серця”. На завершення всі учасники прощі помолились за мир і спокій в Україні.

За матеріалами: www.ugcc.lviv.ua