Для благоустрою Митрополичих садів планують оголосити міжнародний архітектурний конкурс

Сьогодні, 9 травня 2019 року, у Митрополичих садах провели робочу нараду за дорученням Львівського міського голови. Про це повідомив на своїй фб-сторінці заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко. Він назвав виїзд “знаковим”і наголосив:

“За дорученням міського голови Львова Андрія Садового мали робочу нараду в Митрополичих садах. Разом з колегами та Владикою Володимиром спільно напрацювали наступну дорожню карту щодо ревіталізації Мирополичих садів:

1)готуємо ухвалу щодо оголошення міжнародного архітектурного конкурсу на кращий проект благоустрою території

2)створюємо робочу групу щодо розробки ТЗ для конкурсу на проект (археологія, екологія, благоустрій)

До праці ‼️” – написав Андрій Москаленко.

Додамо, що до наради також долучилися в.о. директора “Департамент міського голови” Євген Бойко, начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко, головний спеціаліст відділу розумних сервісів і зв’язку управління інформаційних технологій департаменту розвитку Львівської міської ради Тетяна Кожокарь, а також фахівці з архітектури та містобудування.

Нагадаємо, що вчора на сайті “Львівської міської ради” повідомили про те, що місто готове долучитися до відновлення Митрополичих садів.

Довідка: На території Святоюрської гори у Львові знаходяться унікальні Митрополичі сади, невелика частина яких є приватною територією, що належить церкві святого Юра. Решта – комунальна ділянка, яка зараз перебуває у дещо занедбаному стані.

Інформаційе повідомлення підготовано за матеріалами фб-сторінки Andriy Moskalenko, інформаційна довідка із сайту Твоє.місто

Фото із фб-сторінки Andriy Moskalenko, сайту CREDO