Для дітей із соціально вразливих сімей впродовж двох днів працювала «Мамина майстерня»

мамина майстерняЗа доброю традицією, для дітей із соціально вразливих сімей Львова управління соціального захисту Львівської міської ради спільно зі згромадженням сестер служебниць Непорочної Діви Марії організували майстер-класи «Мамина майстерня».  Цьогоріч участь у заході взяло 60 дітей. Майстер-класи відбулись 13 і 14 травня, напередодні Міжнародного дня сім’ї, який щорічно відзначають 15 травня.

«Метою заходу було привити дітям, які опинились у кризових ситуаціях, розуміння важливості допомоги іншим, навчання новим вмінням, усвідомлення важливості спільного співіснування в суспільстві, розвиток відчуття громадської відповідальності», – зазначили співорганізатори заходу.

Майстер-класи відбулись у супроводі волонтерів-асистентів, під час  яких діти виготовляли ляльки-мотанки, ангелики з ниток, вітальні листівки, жіночі прикраси (обручі), вироби з сіна, тощо. Частину виробів діти подарують своїм же матерям, опікунам, а решту – реалізують на благодійному ярмарку, виручені кошти з якого планують передати на потреби дітей дитячого будинку сімейного типу у м. Львові.

«Мати – це найдорожча людина в житті кожного з нас, для якої ми залишаємось дітьми як у віці п’яти років, так і п’ятдесяти. Тому важливо завжди пам’ятати тих, хто за даром Господа нас привів у цей світ, любити їх і приділяти увагу в повсякденному житті, адже матері живуть заради своїх дітей. Тому, власне, проведення подібних заходів у супроводі сестер служебниць Непорочної Діви Марії, позитивно впливає на внутрішній світ дитини, в якому місце матері, батьків, опікунів загалом непохитно шанується», – розповіла начальник управління соціального захисту ДГП ЛМР Наталія Демкович.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua