Для молоді у митрополичих садах влашутвали концерт християнської музики (Фото)

_DSC7507У недільний вечір, 28 червня 2015 року, в садах митрополита Андрея Шептицького концерт-презентація «Kerygma Project» зібрала усіх, хто відчуває себе молодим на всеукраїнський День молоді.

Талановиті виконавці-християни вперше презентували свій проект, який має на меті нести «добру звістку» та ділитися свідченням про Бога. Молоді люди сподіваються на підтримку, подальший розвиток та запрошують усіх бажаючих разом творити музику на славу Божу, повідомляє Фундація Духовного Відродження УГКЦ.

«Нам вдалося “чистим серцем і душею” сягнути неба завдяки виконавцям проекту “Kerygma Project”. Атмосфера молитви, пісні і у цьому Божої присутності в садах Митрополита Андрея…», – поділилася враженнями Олена Карнаух, координатор цього заходу.

Молодь мала нагоду споглядати чудову панораму міста зі Святоюрської гори, насолоджуватися гарною, якісною християнською музикою та довколишньою красою саду. Окрім цього відбувалися майстер-класи з іконопису, ткацтва з природних матеріалів; гості смакували випічкою з пекарні Родинного дому «Покрова» та могли придбати найрізноманітніші вироби ручної роботи від «Крамниці добра».

о. Тарас Милян, керівник «Фундації Духовного Відродження», висловив вдячність усім присутнім, заохотив молодих людей наслідувати великого Митрополита, який усе життя займався благодійністю, знав, як помножити те, що має бути віддане на добро і розвиток краю. Дякуємо молоді, яка зрозуміла, прийшла і підтримала християнський проект «Kerygma Project» та, склавши свою пожерту, долучилася до відновлення садів митрополита Андрея». Також отець зачитав 5 прохань Папи Івана Павла ІІ до української молоді у 2001 році: «служити сім’ї та суспільству, не боятися важчих шляхів, не ставити споживацтво вище за Бога, любити Церкву та приймати Христа у Причасті».