Для порятунку дружини священника, у якої через COVID уражено 90% легень, потрібна фінансова підтримка

Про потребу допомоги повідомив на своїй сторінці викладач УКУ, о. Петро Терлецький і подякував кожному за молитву. Вчора ми писали про те, що вагітна дружина священника, багатодітна матір потребує молитовної підтримки. Легені жінки уражено на 90%. Завдяки кесарському розтину немовля побачило світ. Тепер лікування пані Катерини лікарі цілковито змінили, адже небезпеки для дитини немає.  Щоб подолати  недугу матері потрібні вартісні медикаменти.

“Хочу подякувати всім Вам за те, що у безодні думок і непевності можу відчувати в серці мир. Направду, молитва Церкви – це божественне таїнство у цьому світі. Не можна пояснити інакше, чому у найгірші хвилини можливих вироків швидко повертався спокій. Лише сьогодні довідуюсь, що за нас пам’ятають у молитві та звершенні Євхаристії не тільки у колі друзів, але й цілком незнайомі люди і громади, не лише у моїх громадах, в УКУ, у Львові, але й у всіх сторонах розсіяння наших українців, не лише наш Глава і владики, але і малі діти, особи, самі у недугах і потребах, військові в небезпеках. Дякуємо всім, Ви даєте нам силу!

Тим часом Даринку прийняли і дбайливо доглядають у центрі для новонароджених на вул. Чернігівській. Попереду довгий шлях росту і догляду, але у відчутній атмосфері турботи і переживання лікарів, Даринка чується затишно. Катруся залишається в реанімації під інвазивним ШВЛ-ом, котрий помпує кисень в легені. Рівень кисню в крові добрий. Огляд КТ легень вражає кількістю уражень, попри те ще й ці небезпечні тромби в легеневих артеріях…. Оскільки небезпека для дитинки минула, повністю поміняна терапія.
Трохи вражають ціни на медикаменти, сьогодні загалом потрачено 18 864 грн. Вимушено прошу також і про фінансову підтримку: ПриватБанк 4149 4393 1216 4191 о. Петро Терлецький
Хоча обидві пацієнтки наразі не розмовляють, від їх імені і цілої сім’ї дякуємо за все!”, – повідомив отець Петро.