Для Салезіанської родини України презентувли гасло на 2019 рік

16 лютого у Винниках, що поблизу Львова, для усієї Салезіанської родини відбулася презентація гасла’2019, що має назву «Святість також і для тебе».

 Презентував гасло о. Григорій Швед, що в січні цього року брав участь у Днях духовності Салезіанської родини у Турині. Саме на цьому заході традиційно генеральний настоятель Згромадження о. Анхель Артіме представляє салезіанське гасло на прийдешній рік. Тож під час презентації вже у винниківській ораторії св. Івана Боско о. Григорій Швед поділився своїми думками стосовно гасла 2019 року й тим, що таке святість у контексті сучасності.

21«У суботу в нашій салезіанській провінції відбулася щорічна зустріч Салезіанської родини, в рамках якої під час Божественної Літургії салезіанські співпрацівники  відновлювали свою обітницю Богу – жити християнською святістю та салезіанською харизмою в щоденному житті. Після цього було представлення гасла, яке я мав змогу пережити в Турині на Вальдоко, пробуючи передати  ті почуття та дух, які сам переживав, будучи там, – розповідає о. Григорій Швед. – Після представлення була праця в групах (отці салезіани разом з сестрами Марії Помічниці Християн та АДМА, салезіанські співпрацівники і третя група – салезіанська молодь) і роздумували над запитаннями, які б нам мали допомогти ще більше ставати святим тут, в Україні! Після цього була молитва та чаювання!

Зустріч пройшла дуже спокійно та гарно. Надіюся що Господь та св. Іван Боско радіють за нас!»

Джерело:Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://sdbua.net