Для волонтерів у Львові відбудеться подячний благодійний форум

подячний-форум1-04-06У Львові, 24 травня, відбудеться подячний благодійний форум для волонтерів та добродіїв, які допомагали постраждалим під час акцій протесту на Майдані в Києві, а також військовим та потерпілим в зоні АТО. Форум розпочнеться о 16.00 год. з подячного молебня до Пресвятої Богородиці в Архикатедральному соборі Св. Юрія та продовжиться у Митрополичих садах Святоюрської гори (пл. Св. Юра, 5).

Волонтери – це Люди з великої літери, які всю душу вкладають у допомогу тим, хто її потребує. Сьогодні завдяки цим людям українські воїни відчувають підтримку свого народу не тільки тоді, коли вони протистоять ворогу на передовій, але й тоді, коли повертаються додому – після важких фізичних і психологічних травм. Отож, метою подячного форуму є зібрати усіх небайдужих: священиків, громадських діячів, підприємців, студентів, лікарів, митців, щоб молитися разом, об’єднуватися у спільній справі та підтримувати один одного. Найактивніші волонтери та організації отримають подяку за їх внесок та жертовність у відбудову української держави.

Митрополит Андрей Шептицький залишив після себе подяку, завжди актуальну для тих, хто не покладаючи зусиль, дбає за ближніх і не залишає їх у біді: «З приводу всіх Ваших немалих заслуг для нашої Церкви і народу висказуємо Вам найгарячішу подяку, признання і похвалу… Весь нарід високо цінить Ваші труди для добра Церкви і народу та признає Вам, що Ви усі при кожній нагоді поступали завсіди, як повинні поступати християнські патріоти, любителі народу і Церкви, що Ви були з народом завсіди солідарні у всіх його потребах, бажаннях і терпіннях».

Відповідальною за проведення заходу є БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ.