До Фестивалю надії залишився один місяць

pastorsВвечері 19 травня керівники комітетів та пастори Львова зібрались на молитовно-організаційну зустріч під час якої було озвучено останні завдання, що постають перед оргкомітетом Фестивалю надії.

Зустріч розпочалася молитвою, до якої надихнув співголова опікунської ради, старший пресвітер церков ХВЄ Львівщини Володимир Якимів. Він попередив, що найтяжчий момент у будь-якій праці настає саме тоді, коли треба пройти фінішну пряму. Зважаючи на те, що всі підготовчі процеси ще восени розпочинались у молитві і усвідомленні Господньої волі, зараз ми можемо із впевненістю просити про плід, повідомляє прес-служба Фестивалю надії.

«Прийшов момент великого навантаження, відповідальності і переживань. Сьогодні важливо не зупинитись і не відійти, але зрозуміти, що цей останній місяць є для того, щоб використати його мудро. Пройти цей шлях так, щоб наприкінці побачити явлення Слави Господньої…», – сказав служитель.

Після молитви команда організаторів обговорила ключові моменти, які потрібно допрацювати до дня фестивалю.

Василь Герасимчук, директор Міжнародного фестивалю надії, акцентував на важливості молитви та окреслив основні події, які відбудуться в рамках фестивалю найближчим часом. Детальніша інформація по кожній із цих дат буде надіслана в електронних вісниках фестивалю, а також опублікована на сайті.

Зокрема усі області західного регіону візьмуть участь у молитовній естафеті за фестиваль, яка розпочнеться 12 червня о 19.00 год. і триватиме до початку Служіння посвячення у Львові.

Головний диригент Сергій Білоконь розповів інформацію про об’єднаний хор. Реєстрацію хористів офіційно завершено на цифрі 2707 осіб. Готуються симфонічний (100 осіб) і духовий (300 осіб) оркестри.

pastors2Організатори просять львів’ян посприяти музикантам та допомогти їм з проживанням і проявити себе у особливому служінні – гостинності.

«Лише на одну ніч з 19 на 20 червня відкрийте свої двері для музичних служителів. І це не обов’язково двері домівок, ви можете використовувати кімнати недільної школи, навчальні заклади і загалом будь-які варіанти житла», – закликав диригент.

З 23 травня у Львові розпочинається молодіжний марафон по розповсюдженню персональних запрошень, який завершиться 20 червня, у день Фестивалю.

Також директор ГО “Міжнародний фестиваль надії” Михайло Наконечний попросив кожного, хто приїде на Фестиваль не брати з собою зайвого (рюкзаків та великих сумок). І відповідно для тих, хто хоче зайняти кращі місця, прохання приходити за дві години до початку».

Крім того, 20 червня у Львові від кінотеатру Довженка на Сихові та від площі Петрушевича безкоштовні автобуси будуть курсувати до стадіону і відвозити всіх охочих львів’ян та гостей міста на Фестиваль надії.

Заходи в рамках Фестивалю