До Львова прибув Вифлеємський вогонь миру

Вифлеємський вогонь миру запалений на місці народження Ісуса Христа прибув до Львова отримали львівські пластуни. Протягом місяця вони ширитимуть його  у школах, церквах та лікарнях міста. 

Ранком 13 жовтня львівські пластуни зустрілись на кордоні з польськими скаутами−харцерами і отримали Вифлеємський Вогонь Миру − символ Різдва, який щороку запалюють у Вифлеємі на місці народження Ісуса Христа. З Вифлеєму вогонь відправляють літаком до Австрії, а вже звідти його поширюють скаути по всьому світу. 

В Україні з 1999 року Вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об’єднує всіх українців, поширюють пластуни − українські скаути. Щороку Вифлеємським вогонь миру передають громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні. Цьогоріч львівським пластунам передали вогонь друзі харцери (члени скаутського руху у Польщі). 

Тим часом пластуни продовжать передавати Вогонь львівським організаціям, лікарням, школам, сиротинцям, церквам та партнерам Пласту у Львові. До 2 січня українські скаути планують відвідати більше 100 установ і заспівати пісню Вифлеємського Вогню, щоб передати тепло та любов у кожне серце напередодні світлого Різдва. 

Переглянути ролик про Вифлеємський Вогонь Миру у Львові − https://www.facebook.com/PlastLviv/videos/1345731925608945 

Більше про Пласт у Львові можна дізнатись на сайті організації, або на сторінці у фейсбук.  

Інформаційна довідка:

Пласт – українська скаутська організація, найбільша та найстарша молодіжна організація України, що виховує свідому та проактивну українську молодь на скаутських засадах.  МГО «Пласт Львів» є осередком організації у м. Львів − найбільшою молодіжною організацією міста та найчисельнішим осередком Пласту у світі. Зараз Пласт у Львові налічує понад 2500 членів. 

 

Контакти представників: 

Офіс Пласту у Львові –  тел. +38 (032) 238 88 26,  e−mail lviv@plast.org.ua