До Львова завітав французький католицький священик і письменник о. Данієль-Анж

O.Daniel-AnzЗ чотириденним візитом (30 листопада – 3 грудня), до Львова приїхав Отець Данієль-Анж – французький католицький священик і письменник, засновник школи молитви і євангелізації Jeunesse Lumiere (Молодь Світло) у Франції і автор багатьох духовних книг, особливо на теми стосунків, сім’ї та гендерних питань.

Під час свого візиту о. Данієль-Анж проведе зустрічі з молоддю у кількох церквах Львова, зокрема: у Римо-Католицькій Катедрі (пл.Катедральна 1), у церкві Матері Божої Неустанної Помочі (вул. Мазепи 46) та у каплиці УКУ (вул.Хуторівка 35а). Також духівник відвідає спільноти: «Лярш», «Дім Серця» та “Дім Емаусу”.

У завершальний день візиту, 3 грудня, о. Данієль-Анж побуває на вечорі присвяченому Майдану, який відбудеться в Українському католицькому університеті.

Детальна програма візиту о. Даніеля-Анжа до Львова

Довідка:

Отець Даніель Анж народився 17 жовтня 1932 року в Брюселі (Бельгія)

В 1950 році вступив до монастиря Бенедиктинців в Люксембурзі. Вивчав філософію та теологію. В 1957 заснував Братство Матері Божої Вбогих. 12 років провів в Руанді (Африка). У 1981 році, у віці 49 років, прийняв священичі свячення. В 1984 році о. Даніель Анж заснував міжнародну школу молитви «Молодь-Світло» (fr. Jeunesse-Lumière). До цього часу здійснив більш ніж 220 євангелізаційних подорожей до 42 країн на 4 континентах.

о. Даніель Анж є автором 68 книг на християнські теми. В них здебільшого мова йде про проблеми молоді: сексуальність, чистоту, кризу тотожності, прийняття власної сталевості.