Завтра Львів відвідає автор книги “Твітти з Богом” о. Мішель Ремері

Avtor-Mishel-RemeriЗавтра, 4 травня 2017 року,  Львів відвідає автор сучасної, глянцевої католицької енциклопедії «Твітти з Богом» о. Мішель Ремері, нідерландський священик, заступник Генерального секретаря Ради єпископських конференцій Європи.

О 16:30 год. отець Мішель зустрінеться з семінаристами та молоддю в семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка, 35). Це буде інтерактивний захід на тему «Віра сьогодні в тренді?». А о 18:30 читачів запрошують на презентацію книги «Твіти з Богом» у книгарні «Є» (проспект Свободи, 7).

Довідка

«Твітти з Богом» – це місткі відповіді на різноманітні, часто провокуючі та інтригуючі запитання, що стосуються, віри та Церкви. Наприклад, чи можуть християни служити в армії? Чому Церква проти одностатевих шлюбів? Чому Служба Божа така нудна?

Запитання в книзі подані у своєрідній формі «твіттів» (сама назва «твітти» походить від відомої соціальної мережі «Твітер», у якій дозволений обсяг тексту до 140 знаків). Це справжні запитання, поставлені молодими людьми. Протягом декількох років молодь щотижня збиралася в церкві автора в Лейдені, поблизу Амстердама, щоби поговори про свою віру. Усі теми для обговорення були відкриті, не існувало жодних табу.

 Джерело: Дивенсвіт