До Львова завітають паломники СДМ з Італії

   sdm-01-700x499Львів стане одним із міст, які приймають паломників до Світових Днів Молоді у Кракові. У середу, 27 липня 2016 року, дорогою до Кракова, наше місто відвідає італійська молодь із міста Івреа.

  На ранкову молитву за участі паломників з Італії та дружню філіжанку кави запрошують усіх охочих львів’ян. Таким чином, у Світових Днях Молоді можуть взяти участь містяни, які не мали можливості поїхати до Кракова. Спільна молитва розпочнеться 27 липня о 10.15 год. у Преображенській церкві (вул. Краківська, 21).

  Нагадуємо, паломники з усього світу вже прямують до Кракова, аби пережити духовний досвід Світових Днів Молоді і зустріч із Папою Франциском. Першу частину паломництва молодь проведе у різних містах, слухаючи лекції, беручи участь у молитвах і концертах.  Долучитися до пережиття Світових Днів Молоді разом з італійськими паломниками у Львові та відчути справжню радість християнства запрошують усіх охочих, без жодних вікових обмежень.

Довідка

Традицію святкувати Світові Дні Молоді започаткував Святий Папа Римський Іван Павло ІІ. Минулого року святкування відбувалося у Ріо-де-Жанейро (Бразилія), цього ж року молодь з усього світу приїде до Кракова (Польща) на зустріч із Папою Франциском.