До онлайн-молитви перед чудотворною іконою Богородиці запрошують у соборі св. Юра щоденно у травні

“Упродовж травня, кожного дня, в Архикатедральному Соборі св. Юрія Побідоносця буде звершуватися усильне моління ― Молебень і Акафіст до Пресвятої Богородиці. Фб-сторінка Собору за – посиланням.

З благословення Високопреосвященного ІГОРЯ, Митрополита Львівського, за ініціативою митрофорного протоієрея Романа Кравчика, адміністратора Собору, у намірі парафіян та клиру Архикатедри, у пʼятницю, 1 травня ц.р., о 13-ій год., одночасно будуть запалені свічки у гроті Матері Божої Люрдської (м. Люрд, Франція), перед Чудотворною іконою Матері Божої Неустанної Помочі у храмі св. Альфонса (м. Рим, Італія) та перед Чудотворною Теребовлянською іконою Пресвятої Богородиці в Архикатедральному Соборі св. Юрія Побідоносця (м. Львів, Україна).

Запалення свічки в Архикатедральному Соборі св. Юрія Побідоносця очолить Високопреосвященний ІГОР, Митрополит Львівський.

Молебень до Пресвятої Богородиці звершуватиметься протягом місяця травня:
з понеділка по п’ятницю ― після Божественних Літургій о 10-ій та 18-ій год.;
у суботу ― після Божественної Літургії о 9-ій год.;
у неділю ― після Божественної Літургії об 11-ій год. та о 17-ій год.

Акафіст до Пресвятої Богородиці перед її Чудотворною Теребовлянською іконою ― щодня, о 15-ій год.

Ласкаво запрошуємо всіх єднатися з нами у спільній молитві (онлайн), а також пам’ятаймо, що саме за посередництвом Пресвятої Богородиці ми зможемо випросити собі благодаті у Господа, бо, як молимося у молитві: «Ще не чувано ніколи, щоб Вона не помогла».

Тож прибігаймо до Нашої Небесної Неньки у всіх наших бідах і труднощах, і отримаємо полегшення і допомогу у всіх потребах нашого земного життя.

Пресвятая Богородице, спаси нас!

Адміністрація Собору”, – йдеться на фб-сторінці Архикатедрального Собору св. Юра