Молодіжні комісії УГКЦ з усієї України обговорили у Брюховичах cпільну підготовку До Світового дня молоді

unnamed_aeb5bЦього тижня молодіжні душпастирі з різних єпархій, екзархатів та монаших згромаджень УГКЦ зустрілися у Брюховичах біля Львова, аби разом визначити основні напрямки праці з молоддю на найближчі місяці.

Зустріч голів єпархіальних та монаших комісій у справах молоді УГКЦ з цілої України, а також Польщі (Перемишльсько-Варшавська архиєпархія), відбулася в монастирі Святого Йосифа та Василіянському інституті філософсько-богословських студій імені митрополита Йосифа В. Рутського (Брюховичі). Головною темою обговорення стало спільне підготування всіх молодіжних провідників УГКЦ до Світового дня молоді.

Зокрема, голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк нагадав про важливість цієї події.

Отець Григорій Назар з Перемишльсько-Варшавської архиєпархії УГКЦ, який є членом Оргкомітету СДМ у Кракові, також прибув у Брюховичі, аби всі охочі змогли отримати відповіді з питань підготовки до зустрічі молоді всього світу з Папою.

Всі групи Української Греко-Католицької Церкви (єпархіальні, монаших згромаджень, парафіяльні, молодіжних спільнот, паломницьких центрів) будуть реєструватися на СДМ в межах однієї великої групи УГКЦ. Цей процес в Україні координуватимуть голови Комісій у справах молоді та відповідальні за працю з молоддю в монаших згромадженнях. Це дасть нагоду нам стати учасниками СДМmolodigni komisii ugcc_1 як єдина Церква, а також полегшить полагодження візових та інших питань.

Семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа, які спільно з Патріаршою комісією у справах молоді розробляють програму духовних приготувань «Молодь 2016», представили її на зустрічі.

Також у рамках підготовки до СДМ у всіх єпархіях та екзархатах протягом року заплановано цілу низку заходів:

  • проща ікони Вишгородської Богородиці з мощами святого Івана Павла II Україною;
  • візити Комісії у справах молоді УГКЦ в єпархії, зустрічі з єпископами, священиками та молоддю;
  • презентація та впровадження у праці з молоддю у єпархіях УГКЦ програми «Молодь 2016»;
  • поширення інформації про найбільшу зустріч молоді з Папою всіма доступними засобами: плакати в парафіях, зовнішні банери біля центральних храмів, інформаційні повідомлення у ЗМІ.

Окрім підготовки до СДМ, головним стратегічним завданням молодіжних комісій УГКЦ на найближчий час є аналіз молодіжного напрямку Стратегії’2020 УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».

Джерело:news.ugcc.ua