До в’язниці через християнський пост в Інтернеті

socВ Алжирі християнина звинуватили в богохульстві і засудили до п’яти років тюремного ув’язнення за пост у соціальній мережі, повідомляє Християнський Мегапортал  з посиланням на Christian Today.

Чоловік, ім’я якого не розголошується, був заарештований  і звинувачений в богохульстві після публікації в одній з соцмереж допис про те, що “світло Ісуса перемагає брехню ісламу і його пророків”.

На допит до прокурора чоловік потрапив відразу в день арешту, адвоката йому не надали. На прохання родини представники алжирської світської організації з прав людини погодилися захищати його в суді. Але, як повідомляє християнська правозахисна організація Middle East Concern, суддя заявив, що чоловік виявив бажання захищати себе самостійно, тому жоден адвокат не був допущений до зали суду.

Суд відбувся 7 серпня. Християнин отримав максимально можливе в Алжирі покарання за богохульство – п’ять років позбавлення волі і великий штраф. Протестантська церква Алжиру (Église Protestante d’Algérie) планує оскаржити вирок.

Нагадаємо, що Алжир займає 37 місце в списку переслідування християн (World Watch List). Навернення або спроба навернення будь-кого з ісламу в іншу релігію вважається в Алжирі порушення закону. Тільки мусульмани мають право проводити відкриті збори, а християнським церквам влада відмовляє в реєстрації.

Джерело: Католицький Оглядач