«Дорогою до воскресіння»: відбулися реколекції для львівських освітян

1 квітня 2023 року відбулися реколекції для львівських освітян «Дорогою до воскресіння». Провів їх Освітній центр ім. о. Юліана Дзеровича у співпраці з Львівською Архиєпархією УГКЦ та Громадською Спілкою «Католицька освіта». Про це Центр Дзеровича повідомляє на своїй фейсбук-сторінці.
 
Зустріч провели у стінах Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ, а роздумували учасники про дорогу Ісуса Христа разом із реколектантами – доктором філософії, Головою Комісії УГКЦ в справах мирян і сім’ї та завідуючим кафедри політичних наук УКУ Юрієм Підлісним, докторантом Tilburg University, керівником офісу Ректора УКУ, лектором в Українській академії лідерства Романом Назаренком та настоятелем храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ о. Орестом Фрединою.
 
 
 
Розпочалися реколекції з Архиєрейської Божественної Літургії, яку звершив Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Ігор. З освітянами молилися і дружини священників Львівської Архиєпархії УГКЦ, що також зібралися у Львівській семінарії на день духовної віднови. Про це інформує Львівська Архиєпархія УГКЦ. 
 
Центр Дзеровича також повідомив про започаткування телеграм-каналу. «Це буде Освітня спільнота, де можна буде знайти однодумців, спілкуватись і отримувати багато цікавих навчальних матеріалів від нас», – зазначають у Центрі.  Тут будуть анонси всіх проєктів Центру, а також фотозвіти з подій.
 
Долучитись можна за посиланням https://t.me/+AiByEqMaLg0zYjYy