«Довіртесь Богові і виходьте йому назустріч, але не завтра чи післязавтра, але вже, тут і тепер» – о. Тарас Михальчук під час зустрічі з військовослужбовцями

КапеланиУ неділю, 14 вересня, військові капелани відвідали мобілізованих військовослужбовців 4-го батальйону 24-ої окремої механізованої бригади, що знаходяться у с. Вербляни та солдат механізованої піхоти, що знаходяться на Яворівському полігоні, Яворівського району.

Відвідати військових прибули капелани: о. Тарас Михальчук, о. Андрій Сіданич та бр. Юрій Балух. Повідомили у Львівській єпархії УГКЦ.

На початку відвідин о. Тарас розповів воякам про Центр військового капеланства, гарнізонний храм Святих апостолів Петра і Павла та запросив військо відвідати святиню. У польових умовах священнослужителі відслужили Божественну Літургію, в якій взяли участь захисники Вітчизни.

У своєму слові до військовослужбовців о. Тарас Михальчук закликав присутніх завжди берегти зв’язок із Богом: «Господь є Всемогутній. Господь кожного з нас дуже сильно любить і завжди готовий нас підтримати, дати свою руку допомоги, наше завдання цього захотіти, вийти Йому назустріч, просто протягом дня декілька хвилини прикласти для того, щоб бути з Богом… Довіртесь Богові і виходьте йому назустріч, але не завтра чи післязавтра, але вже, тут і тепер, кожного дня і кожної миті подобайтесь Господеві».

о. Андрій Сіданич під час розмови з військовослужбовцями закликав солдат завжди прагнути бути присутніми на Царському Бенкеті, яким для кожного з нас є Служба Божа, щоб ніяка земна справа не відволікала нас від участі в Літургії. Дбати про чисту одіж свого серця, остерігатись гріха, відганяти зло від себе, дбати, щоб гріх не закоренився у нашому серці і не робив нас злими, а навпаки, щоб ми ставали добрими, щирими, вірними християнами.

На завершення душпастирі разом із солдатами помолились за мир та спокій у нашій державі, за усіх військових, поранених та полонених. Капелани подякували солдатам за спільну молитву, подарували медальйони із зображенням Богородиці, та передали військовослужбовцям теплі речі, взуття, дощовики та солодощі.