Дударик запрошує відзначити уродини Кобзаря проєктом «Тарас Шевченко. 2023»

Авторитетна візитка Львова та всієї України, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка, еталон хорового мистецтва – Національна хорова капела «Дударик» запрошує 9 березня 2023 року о 19:00 у Львівську національну філармонію на концерт «Тарас Шевченко. 2023».  

Національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» є одним з найвідоміших українських колективів. За понад 50 років концертної діяльності капела дала більше 3000 концертів у всьому світі. Репертуар «Дударика» налічує понад 2000 творів, серед яких – український та світовий фольклор, а також твори українських і зарубіжних композиторів.

Численні проєкти «Дударика» завжди збирають повні зали шанувальників. Серед них щорічні поновлювальні програми «Шевченко REVOLUTION», «Дударик-Мамі» (українські та світові шлягери для і про Маму), «Антологія духовної музики» (українська духовна музика), «Світла музика» (зарубіжна духовна музика), «Пригоди Святого Миколая» (дитячий мюзикл-казка) тощо.  

Одним із таких проєктів вже багато років є концерти, присвячені Тарасові Шевченку, на які капела запрошує в березні.

«Цей вечір вже став однією з провідних українських традицій. Вечір, коли українці збираються разом, аби вшанувати пам’ять Тараса Шевченка. Так було і так буде!  

З ним зростаємо і живемо, а сьогодні ще й перемагаємо! І, звичайно, зустрінемося, щоб побути із близькими по духу, заспівати улюблених пісень, послухати поезію», – розповідає про подію 9 березня директор, диригент та художній керівник капели «Дударик», заслужений діяч мистецтв України Дмитро Кацал.  

Разом з Національною хоровою капелою «Дударик» на сцені Львівської національної філармонії також виступлять Камерний оркестр «Віртуози Львова», Шевченко Rock ORCHESTRA, Дарія Кудрик та Юрій Йосифович. 

Квитки за посиланням: https://soldout.ua/booking/1093-dudaryk-taras-shevchenko-2023 

Повідомила Ольга Максим’як