Духівник з Африки проведе реколекції у львівській парафії св. Івана Павла ІІ

DSC01819Римо-католицька Парафія св. Івана Павла ІІ у співпраці з духовно-пасторальним відділом УКУ запрошує на дні присвячені приготуванню і святкуванню Різдва. Реколекції розпочнуться у п’ятницю, 18 грудня о 18.30 год. та продовжаться у неділю о 12.00 год. і в понеділок о 18.30 год. Зустрічі відбудуться в каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ (Хуторівка 35а, Львів.

Провадитиме дні духовної віднови отець Самуель Сакаба з Нігерії разом з африканськими студентами. Тема реколекцій: «Родина по-африканськи і по-християнськи». Духівник розповідатиме про християнську родину та про живе християнство Африки. Студенти  з африканських країн, які навчаються у Львові, будуть супроводжувати зустрічі співом.

«Християнство в Африці, хоч і має своє коріння з часів перебування Святого Сімейства в Єгипті та євангелізації проведеної першими учнями, та все ж у переважній більшості країн –молоде (100-200 років). Африка – це континент в якому є найбільше хрещень дорослих. Складні для пересування  дикі ліси призводять до того, що в більшості церков служіння відбуваються без священників, а за проводом лідерів і катехитів. Тому африканські католики є більш зрілі і відповідальні, вміють самостійно організувати своє духовне життя» – зазначає парох парафії св. Йоана Павла ІІ о. Григорій Драус.

Africa2