У Львові покажуть виставу про життя молодого митрополита Шептицького

image001На фестивалі «Ніч у Львові» ТМ «Театр у кошику» покаже захопливу виставу «Я йду, Христе», сюжет якої розкаже про переломний момент в житті майбутнього митрополита Андрея Шептицького, однієї з найбільш видатних постатей Української греко-католицької церкви. Вистава відбудеться у Національному музеї ім. А. Шептицького, вул. Драгоманова, 42, о 20.00 годині. Вхід вільний.

«Сюжет зосереджується на переломному моменті, коли молодий Роман Шептицький (у майбутньому митрополит Андрей), приймає рішення йти духовним шляхом.

Текстову основу вистави складають епістолярна повість Григорія Лужицького «Дванадцять листів о. Андрея Шептицького до матері» і фрагменти спогадів Софії Шептицької «Молодість і покликання Романа Шептицького», – розповіли організатори.

Нагадаємо, що з 10 до 12 липня у Львові триватиме традиційна промоційно-туристична акція «Ніч у Львові», яка відбувається двічі на рік – восени та влітку. Цього року літній проект відбудеться під гаслом духовності. Також кожен з трьох днів матиме свою тематику: театр, музика, кіно.

Цікаві вистави, екскурсії та атракції чекатимуть на усіх хто візьме участь у проекті «Ніч у Львові». Ознайомитись з детальною програмою заходів, спланувати свій нічний маршрут, зареєструватись чи придбати квитки можна за тут

За матеріалами: city-adm.lviv.ua