Духовенство Гарнізонного храму запрошує на вечір пам”яті святого Папи Івана Павла ІІ

папа28 серпня  о 19.30 у Гарнізонному храмі св. апп. Петра і Павла відбудеться вечір пам”яті Івана Павла ІІ. У цей день також освятять образ Папи, який намалював відомий український художник Олександр Войтович. З цієї нагоди також відбудеться концерт сакральної музики «Totus Tuus», під час якого виступлять відомі виконавці, серед яких – львів”янка, солістка Віденської опери Зоряна Кушплер.

Як розповів Олександр Войтович, цей образ Папи-слов’янина є подарунком знаної оперної співачки Зоряни Кушплер Гарнізонному храму та Львову загалом. Саме вона ще рік назад подала ініціативу намалювати портрет Івана Павла ІІ, адже цей святий є дорогим для усіх жителів нашого міста.

«Сама постать Івана Павла ІІ є мені дуже близькою, – ділиться художник, автор роботи, Олександр Войтович. –  Щоб створити той образ, який би я хотів бачити, потрібно було перебрати багато матеріалів, фотографій».  Цей портрет святого має кілька особливостей, які роблять його унікальним. Насамперед, митець зобразив Івана Павла ІІ дещо молодшим, аніж він був у той момент, коли приїздив до Львова. Друга важлива річ – на цьому портреті Папа молиться на тлі фасаду Гарнізонного храму. І ще цікаво, що митець малював не просто образ, а образ для конкретного місця храму: він творив, уже знаючи, де саме розташують цей твір.

Впродовж концертної програми виступлять такі відомі виконавці, як:

·         Зоряна Кушплер, мецо-сопрано, солістка Віденської національної опери;

·         Мирослав Драган, фортепіано, Лауреат міжнародних конкурсів;

·         Оксана Рапіта, фортепіано, Заслужена артистка України;

·         Лідія Футорська  скрипка, Лауреат міжнародних конкурсів;

·         Камерний хор «Глорія», керівник і диригент – Заслужений діяч мистецтв Володимир Сивохіп.

За матеріалами kapelanstvo.info