Духовенство Львівської єпархії ПЦУ передало 10-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді автомобіль

З ініціативи декана Жовківсько-Кам’янка-Бузького деканату митр. прот. Івана Саса та за сприяння священиків деканату 10-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді на Сході України було урочисто передано (як благодійна допомога) автомобіль марки “Volkswagen Sharan” у постійне використання для військових цілей.

21
З ініціативи декана Львівського деканату митр. прот. Олега Древняка та за сприяння священиків деканату було зібрано гуманітарну допомогу для військових підрозділів Збройних сил України, які перебувають на лінії розмежування у Луганській області.
Під час цієї поїздки на схід України, на прохання настоятеля храму свв. апп. Петра і Павла міста Луцька митр. прот. Володимира Драля, парафіяни храму, учні Луцького НВК “Гімназія №14”, студенти Луцького базового медичного коледжу, також  передали військовим продукти харчування (вареники, голубці, фрукти, соки) та вітальні листівки (валентинки) від дітей парафії.

Подарунки вручили капелани єпархії військовим 54-ї окремої механізованої бригади (в/ч А0693) та 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону (в/ч А3892) 10 ОГШБр, які виконують покладені на них завдання на сході України.

У місті Бахмут Донецької області дітям місцевого інтернату передано одяг, іграшки та солодощі від дітей зазначеної вище парафії.
Організатори поїздки висловлюють подяку всім жертводавцям за щирі дарунки, а нашим воїнам мужності у захисті нашої Батьківщини.

Джерело: https://uaoc.lviv.ua