Духовенство Львівської єпархії УПЦ освятило броньований автомобіль для воїнів АТО

520 травня, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, Голова відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими і силовими формуваннями України Львівської єпархії УПЦ протоієрей Василій Марунчак та секретар Львівського єпархіального управління архідиякон Олександр Іванченко відвідали Свято-Покровську парафію у м. Бориславі, де, на запрошення духовенства храму, –  протоієрея Миколая Возняка і протоієрея Романа Кононенка та благодійного фонду “Атлас”, директором якого є парафіянин Свято-Покровського храму Флюнт Василь Романович, звершили чин освячення броньованого автомобіля для воїнів, які перебувають у зоні ведення бойових дій.

Цей автомобіль був придбаний силами благодійного фонду та парафіянами Свято-Покровського храму м. Борислава. Після освячення архидиякон Олександр передав благословення від Преосвященнішого єпископа Філарета для наших воїнів, котрі в ці тяжкі для всієї України часи несуть військову службу на сході нашої держави та запевнив парафіян у постійній турботі і молитві всіх священнослужителів Львівської єпархії УПЦ за мир та спокій в Україні.

Крім того, клірик храму протоієрей Роман Кононенко передав воїнам благословенну ікону Покрову Пресвятої Богородиці. Наприкінці отець Василій закликав зберігати братерську любов та мир поміж усіма мешканцями нашої країни.