Духовенство та богопосвячені особи голосують. Фото

Сьогодні, 31 березня 2019 року, в Україні тривають вибори Президента. Виборчі дільниці відчинили свої двері ще о 8 годині ранку. Серед виборців зокрема представники духовенства і богопосвячені особи. У мережі вранці з ’ явилися світлини Святійшого Патріарха Філарета, який вже встиг віддати свій голос.

Також вже встиг волевиявитися Муфтій Духовного управління мусульман “Умма” Саїд Ісмагілов. На своїй фб-сторінці він написав:

” На минулих президентських виборах знаходився в окупованому Донецьку, де не було жодної виборчої дільниці, і неможливо було сказати своє слово. 
Як завжди, в нас з дружиної не збіглися вподобання, і ми голосували за різних кандидатів. Скільки я її знаю, її думка завжди відрізняється від моєї. Це я вам кажу для того, щоб ви побачили, що жінки-мусульманки в Україні мають своє слово і свій вибір, і ніхто їх не примушує, навіть – муфтій. Єдиного разу наші вподобання збіглися, коли вона на парламентських виборах в 2014 році проголосувала за мене”

Вже проголосував також Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній.

Окрім того у мережі свої світлини біля виборчої дільниці виклали Сестри Редемптористки та з інших Згромаджень, які зараз перебувають у Італії. Фото опублікувала с. Альфонса Карапата.

Упродовж дня ми будемо доповнювати і світлини і інформацію.