Духовна зброя: львів’яни 40 годин молитимуться Вервицю за навернення грішників та мир

4 червня Всесвітнє Апостольство Фатіми розпочне 40-годинну цілодобову молитву на Вервиці в наміренні навернення грішників, миру у світі, захисту наших воїнів та перемоги у війні. Долучитися до молитви запрошують всіх охочих.

Про це Всесвітнє Апостольство Фатіми (ВАФ) інформує на своїй фейсбук-сторінці.

Вівторок – це день, який за рішенням Синоду єпископів у Львівській Архиєпархії УГКЦ визначений днем посиленої молитви і посту за Україну. Тому молитовний рух «Всесвітнє Апостольство Фатіми» проводить такий молитовний марафон щовівторка.

Розпочнеться молитва у вівторок, 4 червня, о 7:00 і закінчиться у середу, 5 червня, о 23:00 (за українським часом).

«Зараз як ніколи ми повинні об’єднатись в молитві, щоб допомогти нашим захисникам світла подолати темряву», – зазначають організатори.

Долучитися можуть всі охочі, адже молитимуться Вервицю приватно. Зареєструватися можна за посиланням: www.rosary.fatima.in.ua. Тут зручно обрати час своєї молитви та слідкувати за кількістю учасників ініціативи.

Більше про молитовний рух «Всесвітнє Апостольство Фатіми» та важливість практики перших субот місяця, про що просила Богородиця у своїх об’явленнях у Фатімі, можна дізнатися на сайті fatima.in.ua.

Також читайте: Богородиця у Фатімі: «Моліться далі на вервиці, щоб досягнути кінця війни»

Фото: oursundayvisitor.com