Духовна зустріч літніх львів’ян в соборі Св. Юра

aПідопічні Львівського міського територіального центру відвідали собор Св. Юра. Захід відбувся у рамках святкування 25-ї річниці виходу УГКЦ з Підпілля.

Для літніх мешканців міста була організована екскурсія, під час якої розповідали не лише про архітектурний ансамбль собору Св. Юра, а й про духовні скарби храму.

Учасники зустрічі побували у крипті під собором, де розташована усипальниця предстоятелів Української Греко-Католицької Церкви: митрополита Андрея Шептицького, кардинала Сильвестра Сембратовича, кардинала Мирослава Івана Любачівського, Патріарха Йосипа Сліпого. Крім того, в крипті зберігається прах князя Галицького Ярослава Осмомисла.

«В часі відвідин Собору Святого Юра літні люди спільною молитвою вшанували пам’ять великого подвижника віри митрополита Андрея Шептицького. Мали можливість доторкнутись до мощів св. Івана Павла ІІ, які виставлені для привселюдного почитання. Саме за його заступництвом УГКЦ була легалізована. Ми маємо на меті нести до літніх городян духовні цінності та розкривати досі небачений бік духовного життя», – розповіли у Львівському міському терцентрі.