Духовні зустрічі для львівських школярів на тему мобілізації духу (Відео)

До відеоУ середу, 8 жовтня, у СЗШ №60 у Львові вперше відбулася духовна зустріч на тему «Мобілізація духу». Незвичне заняття для учнів 10-их класів відбулося за участі священиків кількох конфесій нашого міста.

«Сьогодні є складний час. Складний із суспільно-політичних міркувань, ідуть військові дії на сході. Сьогодні діти хочуть спілкуватися із представниками церкви», – зазначила директор СЗШ №60 Людмила Рачковська.

Цими зустрічами духовенство нашого міста намагалося показати школярам єдність віри Церков Львова та потрібність спільної праці на духовній ниві. «Ми одної віри і нам немає чого ділити, це тільки диявол приходить, ділить і володарює. Всі християнські деномінації, які є сьогодні у Львові мали б об’єднатися у спільному прагненні привести людей до Бога, до віри і до Царства Небесного», – наголосив адміністратор храму Христового Воскресіння УГКЦ о. Сергій Швагла.

Під час зустрічі обговорювали, як звичайні школярі можуть допомагати тим, хто перебуває на сході та як залишатися добрим християнином, коли в країні триває війна.

«Наша українська молодь заслуговує на те, щоб жити у достойній країні. Молодь – це молоденьке дерево, яке можна підливати, можна нахиляти. Я хотів би, щоб воно нахилялося тільки до своєї Батьківщини України і своїми знаннями користувалося та в майбутньому тією державою керувало», – зазначив настоятель храму св. Михаїла УАПЦ митр. прот. Микола Гнатів.

Зустріч припала учням до душі. «Урок сподобався, так як було дуже багато гостей, і всі могли висловити свої думки. Ми можемо осмислити ті слова, які вони сказали і щось зрозуміти для себе, зробити якісь висновки», – поділився враженнями учень Максим.

Загалом у зустрічах взяли участь 26 священиків різних конфесій нашого міста, які відвідали 15 шкіл Залізничного району Львова. Подібні заняття мають намір провести у всіх школах нашого міста

Нагадаємо, організаторами проекту виступили: Львівська міська рада, духовенство Львова, громадські організації та об`єднання.

 

Сюжет Зореслави Кадикало, 24 канал