Духовий оркестр Львівської духовної семінарії підготував Різдвяну програму

Під час зимових свят духовий оркестр Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ колядуватиме у багатьох храмах нашого міста. Концерти відбуватимуться після Літургій. Зібрані кошти скерують на розпис семінарійного храму Зіслання Святого Духа. Тож не проґавте нагоди підтримати майбутніх священнослужителів. Гучна коляда і мелодійна  від семінаристів розпочнеться 7 січня о 10:00 у Львівській Духовній семінарії Святого Духа, а завершиться 9 січня у храмі Святої Анни.

25

 

Довідка: Оркестр Львівської Духовної Семінарії Святого Духа  є спадкоємцем традицій, коріння яких сягає ще 1880 року. До другої світової війни колектив був симфонічним і брав активну участь у громадському житті Львова та Галичини. У сорокових роках XX століття радянська влада закрила семінарію і оркестр на деякий час припинив своє існування.
Велику втіху та радість багатьом вірним Української Греко-Католицької Церкви приносить духовий оркестр Львівської Духовної Семінарії Святого Духа. Відновлено його за благословенням ректорату семінарії весною 2001 року. Першим організатором та керівником оркестру був брат Павло Миць, випускник Тернопільського музичного училища ім. Соломії Крушельницької.

Детальніше прочитати про розпис храму Зіслання Святого Духа можна тут

27