Два львівські митрополити ПЦУ долучилися до Літургії та молебню з нагоди річниці Хрещення Руси-України у Києві

Сьогодні, 28 липня 2020 року, відзначають 1032 річницю Хрещення Руси-України. З цієї нагоди Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній звершив святкову Божественну Літургію, а опісля Молебень біля пам’ятника рівноапостольному князю Володимиру. До цих знакових подій молитвою долучилися Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій, а також Митрополит Львівський ПЦУ Макарій.  У своєму слові, Предстоятель ПЦУ наголосив, на особливих емоціях, які відчуває у цей день:

“Звершую Божественну літургію з особливим почуттям. Адже сьогодні ми вшановуємо святого рівноапостольного князя Володимира та величну подію 1032-річчя Хрещення Руси-України, завдяки якій наш народ єдиний у православній вірі. Дякуємо Господу за Його щедроти і благодіяння, і нехай Він наповнить наші серця торжеством радості та любові”.

Окрім того, під відкритим небом звершили урочистий Молебень.

“На схилах Дніпра, у серці золотоверхого Києва, об’єднуймося у подячній молитві за те, що святкуємо вже 1032-у річницю Хрещення України-Руси. З нагоди цієї знакової події в історії нашої Церкви та держави звершую молебень біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру”, – йдеться на офіційній сторінці ПЦУ.

 У публікації використано матеріали фб-сторінок Митрополит Епіфаній та Православна Церква України

Фото із фб-сторінки “У ритмі православ’я”.