Дві львів’янки побували на З’їзді молоді “Католицька Акція” у Італії

7-13 серпня у італійському місті  Гроттаферрата, Італія відбувся з’їзд молоді Католицької Акції, де брало участь близько 50 осіб із Мальти, Румунії, Італії, Іспанії, Молдови, Албанії, Болгарії, Польщі та України. Нашу державу представляли двоє учасниць: Мяр’яна Кузик із товариства студентів-католиків «Обнова» та Анастасія Малишева, яка є працівником комісії у справах мирян УГКЦ.

3

Інтернаціональний Форум “Католицька Акція для молоді” відбувається раз на чотири роки. Упродовж тжневого з’їзду молодь ділилася досвідом роботи на парафії. Основна тема з’їзду стосувалася волонтерської діяльності молоді  «Для усіх, без винятку».

2


Для подальшої праці та спілкування, всі учасники були розподілені на групи, так щоб кожен міг почути принципи молодіжної роботи кожного представника різних країн.

1


Молодь ділилася досвідом волонтерства. Важливо було досвідчити, що, окрім національних/соціальних/культурних відмінностей, усі країни мають багато між собою спільного, а саме: праця з молоддю, табори, волонтерство, соціальне служіння для потребуючих, старших, щоденне служіння у парафіяльній потребі. Досвід зустрічі та спілкування із молоддю  надихає та дає зрозуміти наскільки волонтерська праця та згуртованість молоді збагачує спільноту і таким чином надає життя парафії.

Опісля робочого дня, молодь організовувала молитовні вечори, де кожен зміг представити молитву на рідній мові. Усі учасники представляли свої народні звичаї, культуру та пригощали усіх національними смаколиками.
Окрім активної праці, усі учасники з’їзду мали змогу побувати на зустрічі італійської молоді з папою Франциском, що відбулася на місці найбільшого іподрому у Стародавньому Римі, (Circus Maximus). У неділю представники молоді КА взяли участь у Божественній Літургії на площі святого Петра, після якої папа Франциск привітав усіх присутніх із папамобіля.

Джерело: Комісія у справах мирян УГКЦ