Дивом врятована від радянських куль. У Львові виставлять до почитання унікальну ікону Матері Божої Неустанної Помочі

З 20 по 28 вересня 2021 р.Б. на парафії Климентія Папи (вул. Генерала Чупринки,70) перебуватиме ікона Матері Божої Неустанної Помочі. Усіх запрошують до спільних молитов на Божественних Літургіях, Молебнях, Акафістах та Дев’ятниці.Виставлення ікони до почитання відбудеться на Великій Вечірній 20 вересня о 19:00.
 
Детальний розклад молитов буде відомий згодом. Надзвичайно цікавою є історія того,як іконі вдалося вціліти у радянські часи.
На початку  Другої світової війни, у 1939 році до храму, де перебувала ікона зайшов радянський військовий та вистрелив у неї, керований почуттям злоби. Куля пробила дошку, але обличчя не пошкодила. День був тихий, не було ні боїв, ні пострілів. Але, коли він повертався, підійшов до рову чи потічка та хотів перестрибнути, і в цей момент, – його наздогнала куля. Не було видно хто стріляв, проте військовий упав мертвим.
Додамо, що цю ікону Матері Божої Неустанної Помочі (прострілену) було написано з оригіналу та прикладено до оригінальної ікони Матері Божої Неустанної Помочі, що знаходиться у Римі. Від початку її перебування в Україні вона знаходилася у церковці на Збоїсках (м. Львів).