“Екодбайко”: волонтерський простір “DoBro” запрошує на табір

 Це літо львівські студенти-волонтери із простору “DoBro” планують провести у екологічному стилі. Відтак під час теплої пори року у одній ініціативі поєднаються активна духовність та свідоме ставлення до довколишнього середовища. Табір “Екодбайко” організують у Красногорівці. 

1

“Екологічний стиль втілимо не лише в контексті шанування природи і сортування сміття, а, насамперед, чистоти душі. Волонтери розробляють цікаву та насичену програму у зазначених  містах. Проте в тих містах, де ми проводитимемо табір вперше, “DoBro” обирає програму і назву з попередніх напрацювань. Адже наша мета не просто дотриматись цікавості і новинзи, а зберегти духовність і налагодити мости дружби з дітьми та їхнім середовищем” – розповіла нова керівниця простору  “DoBro” Орися Проць. Раніше ініціативу очолював Роман Дмитрів. 

   Нагадаємо, учасники “DoBra” вже кілька років поспіль їздять на східні терени України,де організовують різноманітні табори, катехизують дітей і покращують живу комунікацію з жителями Донбасу на місцях.  Однак зараз вектор простору дещо оновлюють: “У нас з’явилися нові “крапки на карті”. Такі як Мирноград, Торецьк, Новодонецьк. Також не полишаємо і ті міста, де бували вже раніше: Констянтинівку, Красногорвіку та Кропивницький. Відтак, наш склад (близько 30-ти волонтерів) сформував 6 команд, кожна з яких створює програму відповідно до потреб і можливістей конкретного міста” – зазначили добряни.

     Кожен студент має нагоду долучитися до простору “DoBro”. Більше інформації за посиланням: https://www.facebook.com/voldobro/