Сьогодні у церкві Різдва Богородиці та Домініканському соборі — музичний флешмоб

26 липня, у Львові, відбудеться унікальний флеш-моб «Музика єднає» в рамках міжнародного проекту «Поширення цінностей та знань через музику, побудова зв’язків та зміцнення громадянського суспільства», основною метою якого є поширення цінностей через музичне мистецтво та розбудова суспільної свідомості та комунікації.

1

Музичний флеш-моб об’єднає два молодіжні оркестри – Федеративний молодіжний оркестр Німеччини (BJO) та Молодіжний симфонічний оркестр України /YsOU. Концерти камерної музики за участі виконавців обох оркестрів прозвучать паралельно у Домініканському соборі (Храм Пресвятої Євхаристії, пл. Музейна, 1) та у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці (майдан св.Івана Павла II – папи Римського, 1) 26 липня о 19:30.

   У програмі камерних концертів прозвучать твори як відомих класиків (В.А.Моцарт та Ф.Мендельсона), так і унікальні композиції, що ще ніколи не звучали в Україні (Ф.Гласс, Е.Кріспо, А.Кон).

«Музика – це мистецтво ділитися і мистецтво об’єднуватися. Саме тому ми заснували таку кооперацію, щоб через музику втілювати цей парадокс у життя – об’єднуватися, ділитися досвідом, розповсюджувати глобальні цінності та розвиватися разом!», – стверджує Оксана Линів, засновниця Молодіжного симфонічного оркестру України, головний диригент опери та симфонічного оркестру м. Грац, Австрія.

За матеріалами фб-сторінки події