Екуменічною Панахидою у Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого 2019 року, на Личаківському цвинтарі спільною молитвою та покладанням квітів вшанували усіх, хто загинув під час Революції Гідності. До події долучилося духовенство різних конфесій, представники влади та усі небайдужі.

DSC_2726

“Вірте Богу, я сам собі кажу і Вас закликаю, дорога львівська громадо, що не тільки коли річниці приходять, але ми повинні бути тут повсякчас. Вранці, ввечері, за кожним Богослужінням і згадувати Героїв. Вони це заслужили. Я на Майдані разом із Вами, зокрема на Львівському Майдані був присутній. Я пригадую як цілу ніч провів на Грушевського. Я би не бажав цього ворогу. Попри кожух, я відчував тремтіння від холоду. Хотілося б щоб наша влада робила все те, що робить і щоб всі родини, ці бідні мами, ці діточки, у яких батьки загинули, ці родичі відчували, що Україна змінюється на краще” – підкреслив  у своєму слові до присутніх Митрополит Львівський Православної Церкви України Макарій (Малетич).

DSC_2752

Долучився до панахиди і заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Нагадаємо, вчора у Львові біля Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні (перетин вул. Кривоноса та Замкової) спільною молитвою вшанували пам’ять загиблих Героїв. До молитви долучилися родини Героїв Небесної Сотні, представники влади, громадськість, а також представники усіх християнських конфесій міста Львова. Далі – фото з Панахиди.

DSC_2744

DSC_2706DSC_2712DSC_2717