Екуменічний тиждень у Львові: обговорюватимуть шляхи «від війни до сталого миру»

Вже наступного тижня традиційний Екуменічний соціальний тиждень у Львові об’єднає учасників з різних країн у дискусії про історичний досвід і сучасні шляхи пошуку і здобуття миру. Цього року міжнародний форум в Українському католицькому університеті відбудеться вшістнадцяте.

Тема Екуменічного соціального тижня – «Від війни до сталого миру: через справедливість та солідарність». Протягом чотирьох днів, 4-7 жовтня 2023 року, в рамках заходу відбудуться круглі столи, міжнародні панельні дискусії, семінари, виставки та майстер-класи, поділені за шістьма тематичними блоками. Запропоновані питання розглянуть у релігійно-екуменічному, історико-політичному, культурно-освітньому, інформаційному контекстах та з точки зору екології й міграції.

Цей форум понад 15 років є майданчиком для діалогу та осмислення подій, що резонують в Україні та світі. Цьогоріч до участі в ньому також запрошені авторитетні спікери, зокрема представники українських Церков, науковці, журналісти. Долучитися до заходів Екуменічного соціального тижня можна на фізичних локаціях, а також на онлайн-платформах.

Для участі у форумі необхідно зареєструватись за лінком: https://cutt.ly/Fwl2Ks9A.

Контакти: irakit@ucu.edu.ua, Ірина Кітура, координаторка форуму.

Відбувається захід з ініціативи Інституту екуменічних студій Українського католицького університету у партнерстві із Фондом Конрада Аденауера в Україні та Німецькою лютеранською церквою.