Фільм «Чудеса з небес»: коли справжнє диво – це любов

Відомий французький філософ та енциклопедист епохи Просвітництва Дені Дідро одного разу влучно зауважив: «Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються».maxresdefault

Напевне, кожен з нас колись вірив у чудо, у щось надзвичайне, яке рано чи пізно обов’язково має трапитися з нами. Однак, хтось зумів побачити і пережити момент дива, а хтось навпаки – стає упертим «реалістом» та розчаровується практично у всьому, втративши певний аромат та смак до життя… Як нам бути та як вчинити правильно?

«Коли я була маленькою, говорити про чудеса було не прийнято. Я навіть не знала, що це таке. Що вже говорити про віру в чудо. Чудо – це щось, що виходить за рамки природних або наукових явищ. Як взагалі можна пояснити чудо? Як диво відбувається? Що або Хто за ним стоїть?…» – розмірковує Крісті Бім, головна героїня фільму «Чудеса з небес».
Справа в тім, що Крісті і Кевін 1461832033chudesa-s-nebesБім – щаслива сімейна пара, яка живе у великому будинку і виховує трьох чарівних доньок. До останнього часу життя сім’ї можна було назвати просто ідеальним, але все змінилося в той момент, коли середній дочці Анні стало несподівано погано. Деякий час лікарі вважали, що її хворобливі напади в області живота є наслідком несприйняття організмом лактози. Проте, після багатьох аналізів, стало зрозуміло, що справи гірш, ніж можна було собі уявити. Дівчинка перенесла кілька складних операцій, але це їй мало чим допомогло, адже у Анни невиліковна хвороба.

Невтішні прогнози медиків, купа ліків, різні процедури і, щонайгірше, вічний біль – ось, на що перетворилося життя звичайної маленької дівчинки. Кевін і Крісті щосили намагаються допомогти своїй дитині, але їм доводиться лише дивитися на її численні страждання. Кожен день батьки і знайомі молилися за Анну, сподіваючись, що її муки припиняться…

І ось, одного разу, сталося справжнє диво, впавши з висоти десяти метрів і пролежавши декілька годин без свідомості, – дівчинка одужала. Але що допомогло маленькій Анні виздоровіти: ліки, випадковість чи все ж таки небесне чудо, як сама вона стверджує?

CHudesa-s-nebes-retsenziya«Я не була впевнена, що зможу до вас звернутися, бо не думала, що коли-небудь повернуся сюди. Коли Анна захворіла, то я не могла зрозуміти: за що дівчинка, яка так любить Господа, отримала таке? Я втратила надію, і сама загубилася… Я так злилася, що наші молитви залишаються без відповіді… І я втратила віру. А втративши віру, я перестала бачити світ довкола. Альберт Ейнштейн сказав, що є два способи прожити життя: можна думати, що на світі чудес не буває; або можна вважати, що все довкола є чудом. От і я так почала жити, немов чудес на світі не буває. Це неправильно. Нас оточують чудеса. Добро творить чудеса. Буває, що добро відбувається у найнесподіваніший спосіб, і творять його люди, яких ми майже не знаємо. І, звичайно, добро творять наші друзі. Чудо – це любов. Чудо – це Господь. А Господь є – прощення. Чому Анна одужала, коли в наш час у світі страждає стільки дітей? Я не знаю чому. Проте все, через що я пройшла, допомогло мені зрозуміти, що я не одна. І щоб не сталося з кожним з вас, не забувайте головного, що ви не одні. Своїми дивами Господь нагадує нам про Себе!», – поділилася своїми роздумами мати дівчинки – Крісті Бім у своїй проповіді в Церкві.

Фільм «Чудеса з небес» (з англ. Miracles from Heaven) – американська драма 2016 року режисера Патрісії Рігген, яка заснована на реальних подіях. У ролях: Джон Керролл Лінч, Дженніфер Гарнер, Мартін Хендерсон, Брайтон Шарбіні, Квін Латіфа та багато інших.

Не дарма у Святому Письмі сказано: «Просіть – і буде вам дано, шукайте – і знайдете, стукайте – і відчинять вам; бо кожен, хто просить – одержує, хто шукає – знаходить, а хто стукає – відчинять йому» (Мт. 6:7-8), тому що «…Нехай станеться вам згідно з вашою вірою!» (Мт. 9:29). Адже насправді формула чуда доволі проста – це віра, надія та любов!

Тому редакція сайту «Духовна велич Львова» бажає вам приємних вихідних! Хай кожен день і кожна мить не перестає для вас бути дивом! =)

Оксана Войтко

Використані матеріали: kinogo.co, my-hit.org
Зображення: kiev.kinoodessa.com, s.zagranitsa.com, ladyindress.com.ua, i.ytimg.com