Фільм «Де живе мрія»: коли велике щастя – бути сонячною людиною

Нарешті до нас прийшла довгоочікувана весна, яку ми так з нетерпінням чекали, а разом з нею цього тижня розпочався Великий піст – час для духовного і тілесного очищення та гармонії. Як-то кажуть, складною людиною бути легко, а легкою (простою) – складно. Саме тому нам зараз необхідно докласти зусиль, працювати над собою, аби творити добро не тільки для себе, але й для людей навколо. Адже, погодьтеся, що давати здебільшого набагато приємніше, ніж отримувати…

Щось подібне одного разу трапилося із Келвіном Кемпбеллом – колишнім бейсболістом, а нині завсідником найближчого бару. Його кар’єра вже давно закінчена, а головною радістю в житті чоловіка став алкоголь. Навіть у свій день народження він напивається в барі, незважаючи на те, що вдома на нього чекає донька, яку він виховує самотужки. Стосунки з 17-річною Кейт складаються доволі непросто: дівчина не надто поважає свого батька, вважаючи його невдахою, а Келвіну в свою чергу не до душі те, що дочка зустрічається з хлопцем набагато старшим за неї. Оскільки він сам став батьком занадто рано і не хоче, щоб Кейт повторила його помилки.

Тож після чергової сварки з дочкою Келвін йде в продуктовий магазин неподалік і зустрічається там з продавцем овочевого відділу – хлопцем з синдромом Дауна, якого всі звуть Зелень. Добрий, щирий і безпосередній, Зелень любить розмовляти з відвідувачами магазину і завжди готовий подарувати іншому теплі обійми. Випадкова зустріч з цією людиною змінює життя Келвіна до невпізнання.

«Може вам варто усміхнутися? Світле серце – найкращі ліки!», – радить Зелень містеру Кемпбеллу, коли той зізнається у своїх труднощах.

То чи вдасться Келвіну змінитися на краще, почати все з чистого аркушу і налагодити стосунки з ближніми? І чи зуміють Келвін та Зелень зберегти свою дружбу, попри різні труднощі та деколи навіть виклики суспільства.

Фільм «Де живе мрія» (з англ. Where Hope Grows) – це американська драма режисера Кріса Даулінга 2014 року, у якій зіграли Давид ДеСанктіс, Крістоффер Полаха, Деніка МакКеллар, Брук Бернс, Вільям Забка, Алан Пауелл, Керр Сміт, МакКейлі Міллер та багато інших.

Як влучно зазначив якось відомий американський письменник, гуморист, сатирик, публіцист і видавець Марк Твен: «Доброта — це те, що може почути глухий і побачити сліпий». Тому робімо добро та милосердя щиро, без усіляких нарікань і просто так. Адже хто би там, що не говорив, але біля добрих і простих людей завжди хочеться бути поруч!

Редакція сайту «Духовна велич Львова» бажає вам хороших вихідних та гарного весняного настрою! Хай добро завжди буде з вами і у вас самих!

Оксана Войтко