Фільм “Матриця часу”: прожити вічність заради миті

matrytsya-chasuФільм «Матриця часу» (англ. «Before I Fall», дослівно «Перш ніж я впаду») — американська містична драма режисерки Рі Руссо-Янг, що вийшла 2017 року. Кінострічка є екранізацією роману «Перш ніж я впаду» Лорен Олівер, і розповідає про ученицю, яка проживає один і той самий день знову й знову. У головних ролях: Зої Дойч, Еріка Трамбле, Галстон Сейдж.

Вперше фільм продемонстрували 21 січня 2017 року у США на кінофестивалі «Санденс», а в Україні у широкому кінопрокаті початок показу фільму відбувся 9 березня 2017 року.

nbcu-89G80-Full-Image_GalleryBackground-en-US-1494021253195._RI_SX940_

AqWdFeE

Якщо детальніше розповідати про сюжет фільму, то основний лейтмотив виглядає так: якби у вас був тільки один день, щоб змінити все, що б ви зробили? Кого б ви рятували, кому б допомогли?

Чи витратили б ви цей день на розваги або ж робили якісь добра та благородні вчинки?

CXRHbeP2AkiBdxCOWewPeg

У старшокласниці Саманти Кінгстон було все, чого можна тільки бажати: ідеальна родина, друзі, хлопець, великі перспективи на успішне майбутнє. Але одного дня вона потрапляє в автокатастрофу та трагічно гине. Проте, відразу ж прокидається і починає проживати один і той же день безліч разів. Від чого починає просто божеволіти.

before-i-fall-2017-zoey-deutch

Головна героїня опиняється в містичному полоні одного дня. Їй доведеться розплутати клубок багатьох подій, вчинків, слів, аби знайти рішення та вирватись із матриці часу, в яку вона потрапила…

510ffe4d54fc4d23ce223179e4cc4295

Та кого насправді має врятувати дівчина: себе чи зовсім іншу людину? Чи зрозуміє вона та її друзі, наскільки підліткова жорстокість може обернутись страшною трагедією?

41793

Найбільш зворушливі моменти – це стосунки головної героїні з батьками та молодшою сестрою. Дивно, як людина може не помічати, наскільки хороше та світле в неї життя, наскільки люди навколо неї випромінюють ніжність та щастя, наскільки багато вона втрачає любові, розуміння, доброти, зосереджуючись лише на собі та своїй пихатості, ігноруючи прекрасний світ, який вирує навколо неї.

https://www.youtube.com/watch?v=c9qDD2lzb70

Фільм можна подивитись ТУТ

Підготувала Лідія Батіг