Фільм «Мрії здійснюються!»: коли ти у пошуках мети життя

1386934517_mechty_sbyvayutsya_2Одного разу відомий американський письменник Річард Дейвіс Бах влучно зазначив: «Кожна мрія тобі дається разом із силами, необхідними для її здійснення. Однак тобі, можливо, доведеться для цього потрудитися!». Мабуть, кожен з нас у своєму серці оберігає свої таємниці, дитячі, фантастичні або ж цілеспрямовані мрії (вражає, що мрії можуть поділятися на види і їх досить немало!). Однак дехто надає перевагу, щоб мрії залишалися мріями, бо на те вони і мрії. А хтось докладає максимум зусиль, щоб насолодитися ними в реальному часі…

Як-то кажуть, у кожного в житті була хвилина слави, або обов’язково буде. Навіть якщо тобі вже тридцять сім, від природи ти не красень, працюєш в магазині продажу мобільних телефонів, живеш на горищі у батьків, а хочеться тобі лише одного – співати на оперній сцені.maxresdefault

З дитинства Пол Потс – головний герой фільму «Мрії здійснюються!», мріяв співати, але не всім подобався голос хлопчика. У шкільні роки любов до співу приводила тільки до постійних глузувань і навіть до знущань однокласників. Здавалося б, це повинно було назавжди відбити у Пола бажання співати, але з роками воно лише посилилося. Життя Пола перетворилося в справжню оперу повну драми. Адже він мріє вступити на навчання у венеціанську оперну школу, тому активно збирає на це кошти.

2911131724221Однак, що робити, коли ти закінчив одну з найбільш авторитетних оперних шкіл світу, але твій найулюбленіший настоятель Лучано Паваротті говорить тобі, що з тебе не вийде оперного співака?…

Проте, одного разу, незважаючи на власну невпевненість і депресію, Пол все-таки вирішує взяти участь у конкурсі талантів. На диво, це стає початком його довгого і успішного шляху до своєї заповітної мрії – оперної сцени, перед мільйонами глядачів і навіть перед самою королевою Єлизаветою ІІ! Проте чи зумів би він пройти свій доволі непростий шлях, якби поруч не було підтримки матері, друга та дружини, яка не переставала вірити і допомагати йому попри все?

«Я хочу, щоб ти знав: навіть якщо ти назовсім втратиш голос, я зроблю все, що в моїх силах, щоб наповнити наше життя музикою, любов’ю і щастям. Я буду дуже для тебе старатися», – запевняє Пола його кохана Джулс.

Фільм «Мрії здійснюються!» (з англ. – One Chance) – кінострічка спільного виробництва Великобританії та США 2013 року. В основу музичного фільму закладена реальна історія з життя британця Пола Потса, який став переможцем популярного британського шоу-талантів, після якого непривабливий хлопець став справжньою зіркою. Тим не менш, слава його аж ніяк не змінила, оскільки він запевняє, що попри все «просто хоче бути собою!».

maxresdefault (1)

«Майбутнє належить тим, хто вірить у красу своєї мрії», – вдало наголосила якось американська суспільна діячка, дружина президента США Франкліна Делано Рузвельта – Елеонора Рузвельт. Безперечно, що коли існують проблеми зі здоров’ям, політичні або економічні кризи і так далі, то важко націлюватися на «літання у фантазіях/небесах». Однак що заважає нам вірити у свої сили?

Тому редакція сайту «Духовна велич Львова» бажає вам приємних, сонячних і натхненних літніх вихідних! Хай кожна ваша мрія стає реальністю, без зволікань! =)

Оксана Войтко

Довідка

Дехто надає мрії дещо сакрального значення, вважаючи, що вона збуджує деяку надприродну субстанцію в напрямі збільшення ймовірності настання того, про що суб’єкт мріє. По суті, мрія при цьому ототожнюється з молитвою. З другого боку, існує думка, що навпаки: мрію не слід плутати з молитвою, і неможливо повноцінно молитися, якщо почати мріяти замість того, щоб молитись. Описані в цьому абзаці міркування є предметом навколорелігійних вірувань і не підтверджуються науковими дослідженнями.

Цікво, що слово «мрія» придумав в «пошевченківську епоху» український письменник Михайло Старицький.

Використані матеріали: www.kinokopilka.pro, my-hit.org, uk.wikipedia.org