У Львівській духовній семінарії відсвяткували храмовий празник. ФОТО

Святкування празника Зіслання Святого Духа семінарійна спільнота розпочала з  молитви Утрені. Опісля, відбулася урочиста архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив високопреосвященніший Кир Ігор Возьняк​, архиєпископ і митрополит Львівський УГКЦ у спвіслужінні численного духовенства.

Згодом, архиєрей вручив випускникам особливий документ – Testimonium, який засвідчує про те, що ці семінаристи справді завершили формаційний процес у семінарії, який тривав 7 років. Опісля  відбулась урочиста Академія, яку традиційно організовують брати-випускники. Під час академії усі присутні мали нагоду більш детально ознайомитись із особливими моментами  семінарійного життя цьогорічних випускників, а також послухати кілька композицій у виконанні семінарійного хору та гурту “SofiBand”.

На завершення академії, випускники висловили щирі слова подяки всім тим, хто долучився до формування та утвердження їхнього покликання до священства. У своєму завершальному слові отець-ректор Ігор Бойко подякував випускникам за їхнє служіння для семінарійної спільноти та побажав щасливого майбутнього у їхній подальшій священичій дорозі.

Джерело: http://www.lds.lviv.ua