Американський гурт “Pentatonix” випустив кавер на пісню “Hallelujah” (ВІДЕО)

ar-ai095_penta_fr_20141211130218Нещодавно відомий американський гурт “Pentatonix” випустив один із найкрасивіших каверів на пісню “Hallelujah”. Пропонуємо читачам нашого сайту трохи відволіктись від щоденних турбот. Нехай цей тиждень розпочнеться із Божого благословення та радості, щоб ми спромоглись прожити найближчі дні в душевному спокої.

Довідка

“Pentatonix”  — американський акапельний гурт, яка з’явилася в 2011 році в Арлінгтоні, штат Техас. Група складається з п’яти вокалістів, це: Скот Гоінг (Scott Hoying), Мітч Ґрасі (Mitch Grassi), Керстін Мальдонадо (Kirstin Maldonado),бас Аві Калан (Avi Kaplan) і бітбоксер Кевін Олушола (Kevin Olusola).

Гурт не має конкретного музичного напрямку, це і поп-музика, дабстеп, електро, реггі, хіп-хоп та інші. Pentatonix створюєкавер-версії на пісні популярних виконавців, а також створює свої. Дуже гарним є їх аранжування української різдвяної мелодії «Щедрик», що здобула світову популярність завдяки композиторові Миколі Леонтовичу і яка відома у англомовному світі як «Колядка дзвонів» (англ. Carol of the Bells, Ukrainian Bell Carol, Ukrainian Carol).