Фільм «Невидима сторона»: ніколи не пізно все почати знову

maxresdefault«Найсильнішими бувають ті, хто направляє сили на добрі справи», – зазначила одного разу французька письменниця, принцеса і сестра короля Франциска І Маргарита Наваррська. А й справді, усі ми від народження наділені неймовірною силою доброти та чистоти помислів. Тож коли ми зустрічаємо людину, яка зберегла ці риси практично незмінними, то її простоту і щирість відчуваємо одразу. Тому надзвичайно важливо зберегти в собі не лише світлість та доброту, а й навчитися ділитися з нею іншими, незважаючи навіть на трагічні удари долі.

Саме за таким принципом намагається жити молодий афроамериканець Майкл Оер, на прізвисько Великий Майкл, – головний герой фільму «Невидима сторона». Хлопець виріс в найбіднішому кварталі міста, будучи без сім’ї, даху над головою і будь-яких шансів на краще майбутнє. Проте, на відміну від інших, яких спіткали схожі труднощі, він залишився неймовірно добрим і скромним юнаком, однак дуже вразливим, замкнутим та самотнім…

kinogo.netВони – хороша і дуже забезпечена родина Туї, яка лише зрідка стикається з якимись проблемами. Одного разу подружжя Туї проїжджають повз Майкла, який в прохолоду був легко одягненим і йшов ночувати в спортзал. Вони вирішують зупинитися, щоб попросити підлітка сісти в машину. Здавалося б, яке діло їм до хлопця? Але в тому й справа, що сімейство Туї не піддалися впливу більшості «щасливих родин» або вдаваних християн, зациклених лише на собі. Вони щиро хочуть поділитися своєю любов’ю зі знедоленим хлопцем і прийняти його в свою сім’ю. Особливо, коли змогли розгледіти в ньому людину, яка так прагне любові.

До того ж, у Майкла раптом помічають хист до спорту, а саме до американського футболу, оскільки він володіє чудовими захисними інстинктами. Тепер Майклу купують новий одяг, допомагають вступити до престижного університету, наймають йому викладача… Хлопець знаходить у собі сили жити і ставить перед собою мету чогось досягнути, поступово розкриваючись перед новими батьками і завдячує їм за все, що вони йому зробили. Особливо, можна сказати, прийомній матері, адже саме вона мотивувала хлопця повірити в себе та інших, щоб його підтримували:

  • Ти змінила життя цього хлопця, – сказала подруга прийомної матері Майкла.
  • Ні, це він змінив моє, – відповіла Лі Енн.

Сімейний фільм «Невидима сторона» (англ. The Blind Side) — це спортивна драма, одна з повчальних та хвилюючих робіт режисера Джона Лі Хенкока, де головні ролі зіграли Квінтон Аарон та Сандра Буллок. Сценарій заснований на книзі Майкла Льюїса «The Blind Side: Evolution of a Game», виданої в 2006 році. Кінострічка розповідає про Майкла Оере, гравця Балтимор Райвенс, NFL.

Якось відомий американський вчений та винахідник сказав: «Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найбільш вірний шлях до успіху – весь час пробувати ще один раз». Тож які б випробовування нас не чекали, головне – це залишатися Людиною та бути вірним і чесним, насамперед, перед собою… Завжди йти до своєї мети і пам’ятати, що попереду нас чекає радість. Важливо, тільки вірити в це.

Тому радимо провести час із користю та бажаємо приємного перегляду! =)

Оксана Войтко

До теми читайте також: о. Олег Федоренко: «Безпритульний – це людина без опори»