Фільм “Я не соромлюсь”: історія про життя, віру і ланцюгову реакцію любові

“Співчуття – найвища форма любові, на яку ми здатні.

1

У мене є теорія, що, коли одна людина може вийти із зони комфорту, щоб проявити співчуття до іншої, це може стати початком ланцюгової реакції. “ – слова 17-річної Рейчел Джой Скот, американської дівчини, що всім своїм життям прагнула донести людям Добру Новину : Бог любить нас і хоче спасти, тож ми маємо любити Його та один одного. Та вірність Господеві дорого коштує, і Рейчел була готова віддати все, щоб йти за Ним до кінця…

Натхненні цією історією, режисери студії “Pureflix” вирішили створити фільм “Я не соромлюсь” (“I Am Not Ashamed” – англ. назва) про свідчення справжнього християнського життя Рейчел Джой Скот.

3

Сюжет розпочинається ще з підліткових років дівчини, коли вона, сама не усвідомлюючи реальності своїх мрії, писала, що колись її руки торкнуться мільйонів людських сердець і змінять світ.

Цікавим є той факт, що Рейчел – не ідеальний персонаж: у неї непростий характер, а до того моменту, коли вона прийняла Любов Ісуса в своє серце, її життя було іншим. Зрештою, і після цього дівчина бореться з численними викликами. Перш за все – з власним страхом, сумнівами та невпевненістю. Але з Богом вона перемагає і сміливо світить людям, розповідає про Божу любов до них та стає причиною змін у житті тих, хто поруч.

Це – історія про справжнє християнство. Про те, як кожен з нас має реалізовувати Боже Слово, Божий поклик у своєму житті. Не боятися, а виходити назустріч Йому і людям – особливо тим, хто знаходиться на узбіччі суспільства та найбільше потребує нашої підтримки та молитви.

4

Важливо, що ця історія глибоко торкнулася не лише друзів Рейчел та творців фільму, а й мільйонів інших людей. За ініціативи батьків дівчини створено програму “Виклик Рейчел” (“Rachels Challenge” – англ. назва), який спонукає взяти участь в ланцюговій реакції любові та доброти, яку вона почала. Ця програма вже допомогла мільйонам підлітків та не тільки відчути себе потрібним та любленим, а також подарувати це тепло та прийняття іншим.

5

Якщо ви готові радіти, сумувати та глибоко задуматися про мету вашого життя, стосунки з Творцем та ставлення до тих, хто обділений любовю та так її потребує – не забудьте переглянути цю стрічку. Адже ніщо не промовляє в наше серце так, як свідчення тих, хто на власному прикладі показали, що жити Божою Любовю – варто, і це більш ніж можливо в сучасному світі.

Автор: Марта Рибак