Фільм «Золоті руки: Історія Бена Карсона»: коли можна стати в житті тим, ким захочеш

Якось відомий психоаналітик та письменник Валеріо Альбісетті влучно зазначив: «Ми покликані не для того, щоб бути досконалим, але щоб зростати». А й справді, не рідко в повсякденному житті ми постійно полюбляємо докоряти себе за щось, або порівнювати себе з іншими і так далі. Притому, абсолютно забуваємо, що хоча маємо різні фізіологічні та матеріальні стани, проте володіємо однаковими бажаннями – бути щасливими і ставати кращими.

Зокрема і Бену Карсону, головному герою фільму «Золоті руки: Історія Бена Карсона», також здавалося, що він абсолютний невдаха, нездара і навряд чи зможе досягти чогось у своєму житті. Він, разом зі старшим братом Куртісом, ріс без батька серед бідності і зневаги, а також у нього були жахливі оцінки і запальний характер. Однак, мати спонукаючи своїх синів використовувати можливості, яких у неї ніколи не було, сприяла розвитку уяви, інтелекту і, що найголовніше, віри в таланти, закладені Богом в її дітей. Адже ніколи не втомлювалася повторяти їм свої істини, які освоїла за своє життя і досвід:

  • Ти можеш стати в цьому житті, ким захочеш, лише в тій мірі, в якій ти будеш працювати над досягненням мети.
  • Важка робота нікому ще не зашкодила.
  • Навіщо витрачати час на телевізор? Якби ви витрачали час на розвиток даних вам Богом талантів, то пройшло б трошки часу, і люди побачили б вас по телевізору!
  • Тобі не потрібна книга. Ти маєш книгу всередині себе.
  • Тобі потрібно просто зазирнути за межі невидимого.
  • Ти завжди можеш робити все, що зможуть зробити інші. Тільки ти зможеш це зробити краще.

Тож здобувши в дитинстві мрію стати лікарем і місіонером, Бен через усе життя проніс свою віру в Бога, яка змінила життя багатьох людей через його дивовижний дар. У той же час, його дружина (з якою він познайомився під час навчання в Єльському університеті) втрачає двох близнюків на останніх місяцях вагітності. І хоча вони вже мали обох дітей, ясна річ, що трагедія залишила невгамовний біль у їхніх серцях…

12899938_1676775209240389_1670854939_nПроте через деякий час Бену доводиться зробити першим в світі складну операцію з роз’єднання зрощених головами сіамських близнюків так, щоб обидва близнюки вижили. То чи вдасться йому стати одним з кращих нейрохірургів, що спеціалізуються на операціях над юними пацієнтами і не зруйнувати свою кар’єру? Чи зуміє він пережити втрату своїх діточок і не дати померти й цим немовляткам?

Фільм «Золоті руки: Історія Бена Карсона» (англ. Gifted Hands: The Ben Carson Story) – це американська драматична кінострічка 2009 року режисера Томаса Картера, заснована на реальних подіях. У фільмі знімалися Кьюба Гудінг мл., Кімберлі Еліз, Онжаню Елліс, Джей Шон Фішер, Гас Хоффман, Тадж Беллоу, Маестро Харрелл, Гай Ван Сверінген, Гордон Майклс, Денні Голдрінг та багато інших.

Як стверджує автор книг і отець Браян Кавано: «Відвага – це не відсутність страху, а здатність діяти, незважаючи на страх». Тому будьмо сміливішими та вірмо в чудеса, і тоді ми дійсно зможемо їх побачити/відчути. Все тільки в наших руках!

Тому редакція сайту «Духовна велич Львова» бажає вам радісного весняного настрою і хороших вихідних!

Оксана Войтко